Pomáháme

 

Pomáhat je pro nás důležité, především lidem, kteří v životě neměli takové štěstí jako my.

Na Vánoce 2017 pekárna DoDo bez lepku nakoupila babičkám a dědečkům do Domu Seniorů na Zahradním městě (Dům seniorů Zvonková 6, 10600 Praha) dárky a potřebné vybavení do nově vybudované místnosti s počítači v hodnotě 20.000 Kč.Dlouhodobě spolupracujeme s charitativními projekty herečky Michaely Tomešové (Doubravové). Neuvěřitelně energická a usměvavá Míša a její kolegové z českých muzikálů připravují pravidelně kulturní akce, jejichž kompletní výtěžek jde na pomoc postiženým dětskou obrnou apod.

Máme radost, že svou troškou můžeme na těchto akcích pomoci i my.

Na začátku roku 2017 byly pro velký úspěch uspořádány pro postižená dvojčátka dva koncerty, kde se prodávaly naše výrobky a veškerý výtěžek šel na ně.

Před Vánoci 2017 (3.prosince 2017) proběhl další charitativní koncert, kde naše hostesky prodávaly taktéž dobroty z naší bezlepkové pekárny a nákupem nšeho pečiva se k celkovému výtěžku přidalo krásných osm tisíc Kč. Děkujeme, že pomáháte s námi.

 

Bezlepkové pekařství DoDo, s.r.o. je zároveň jedním z tzv. 
Dobrých andělů


Ročně přispějeme částkou cca 7000 Kč na rodiny nemocných.

Cílem systému DOBRÝ ANDĚL je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun. Příspěvky Dobrých andělů přerozděluje nadace každý měsíc do posledního haléře. Chod nadace je financován ze soukromých peněz zakladatelů a dalších filantropů.

 

 

Po několik let jsme úspěšně spolupracovali s nadací Konto bariéry v projektu Dobro+Ty pro charitu

Každý měsíc naše bezlepkové pekařství DoDo bez lepku věnovaly hromady skvělého pečiva Kontu Bariéry na akci Dobro+ty pro charitu, která se koná jednou v měsíci v Nákupní Galerii Myslbek v Praze.
Zde bylo možné nakoupit naše výrobky za vámi určenou cenu a pomoci tak druhým. Veškerý výtěžek z akce šel na předem určenou pomoc konkrétní osobě.

Patronkou projektu je paní Eva Čížkovská, kterou diváci znají např.: z Discopříběhu 2, seriálu Hospoda či Ordinace v Růžové zahradě a dalších.
S touto akcí jste se mohly setkat nejen v Nákupní Galerii Myslbek, ale i velmi oblíbeném letním gastronomickém festivalu - Apetit piknik, kde naše pečivo nabízeli v rámci charity i herečka Simona Stašová či Jiří Lábus.

V červnu 2016 proběhl za naší podpory Food festival pro zaměstnance České televize. Vybrali se finance pro rok a půl starého Tomáška Bělovského z Prahy trpící Smith-Lemli-Opitz syndromem. Z výtěžku sbírky bude financován nákup zdravotního kočárku Stingray.

25.6.2016 Apetit piknik
Nákupem pečiva v celkové částce 22 214 Kč jste podpořili sedmiletého Tomáška Orla. Z výtěžku sbírky bude financován nákup mechanického vozíku.

1. 10. 2016 Senior roku
Seniorský projekt Nadace Charty 77 bude počtvrté udělovat Cenu Senior roku. Cílem je morální podpora seniorů jako významné části naší společnosti a zdůraznění jejich výjimečných výkonů, počinů a prací. Cena bude slavnostně vyhlášena a předána 1. 10. 2016 za naší podpory.

 

 

NOVÝ PROSTOR

Nově vzniklý klub prodejců Nového Prostoru má za cíl spravedlivě odměňovat, motivovat a podporovat poctivé  a pracovité prodejce, kteří dodržují kodex prodejce, dodržují objednávku časopisů, správně nakládají s financemi a plánují. 

Stále více lidí se ptá, jak přispět jednotlivým prodejcům, tak se tým Nového Prostoru rozhodl, že pro jednotlivé prodejce, kteří potřebují pomoc, zřídí účty  a jednotlivci jim posláním peněz na konkrétní věc  mohou finančně přispět. Máte tedy možnost přispět třeba na bydlení, léky, diabetickou obuv, brýle etd. My jsme se rozhodli přispět částkou 10.000,-, kterou jsme rozdělili mezi prodejce a máme z toho velkou radost. Zkuste se na tento projekt mrknout a třeba vás něco zaujme :o)

www.novyprostor.cz

 

Kde si můžete
naše dobroty koupit?

Podívejte se do jaké prodejny s našimi výrobky to máte nejblíže.